Nedejme si přírodu

Vážení a milí zákazníci, od 15.12.2012 vstupuje v platnost další restriktivní nařízení EU, které nám zakazuje psát u všech bylin a přírodních přípravků k čemu jsou určeny a přikazuje veškeré tyto texty odstranit ze stránek. Více info ZDE


NOVINKY

arr325.1. - SNÍŽENÍ CENY - QUINOA BÍLÁPRODUKTY QUINUA, QUINOA   Quinua (quinoa) je prastará bylina peruánských And, která se pěstovala...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

NAŠE CENA: 61 Kč
NAŠE CENA: 280 Kč
NAŠE CENA: 253 Kč

KONTAKTY

Solia, s r.o. (Čajový dům)
Rybná 716/24
11000 Praha 1 - Staré Město
tel: +420 777 866622
napište nám
Korespondenční adresa: Česká 248, 46841 Tanvald
Provozovna a výd. místo: Česká 248, 468 41 Tanvald

ZBOŽÍ V AKCI

NAŠE CENA: 140 Kč
NAŠE CENA: 530 Kč
NAŠE CENA: 280 Kč

HERBÁŘ ROSTLIN / NONI

HERBÁŘ ROSTLIN / Noni

NONI – MORINDA CITRIFOLIA Morinda citrifolia (česky ovoce Noni) roste všude ve Francouzské Polynésii Peru a Bolívii. Čistá voda i vzduch a vulkanická půda skýtají optimální předpoklady pro agrární produkt vysoké kvality. Noni je nevelký keř, jakmile jednou zakoření v tisícileté vulkanické půdě, vyroste divoce rostoucí keř až do výše osmi metrů a začne rodit plody, které lze sklízet až dvanáctkrát za rok. Plody rostou současně v různých stupních zralosti. Zralé plody se poznají podle mléčně bílé barvy a podle sýrového zápachu.

Domorodí indiání popsali blahodárné účinky plodů Noni v rozsáhlých stúdiích a mimo jiné dodnes používají Noni:

-  jako přírodní prostředek k detoxikací organismu
- pro pozitivní účinky při problémech spojených s poškozením imunitního systému
- má pozitivní vliv na haromonizaci trávicího traktu
- může příznivě působit při kožních potížích
- pozitivně ovlivňuje oběhový systém
- může přiznivě ovlivňovat ledviny, játra a lymfu
- má pozitivní vliv na nervový systém (stres, špatný psychický stav)
- může pomáhát při poruchách spánku

Podle peruánských léčitelů má ovoce Noni využití například proti bolestem hlavy, bolestem kloubů. Příznivě ovlivňuje snižování krevního tlaku, problémy trávicího ustrojí, při zaludečních a střevních potížích.

Účinné látky:
Noni má vysoký obsah proxeroninu a damnacanthalu, enzymů, stopových prvků a damnacanthalu. Noni obsahuje alkaloidy, steroly, aminokyseliny, oleje, polyfenoly, vitamíny (C, B1, B2, B3, B5, B6, B12, kyselinu listovou, H, E) a minerály v optimálním složení. Proteiny se starají o správnou látkovou výměnu Vysoký obsah enzymů v těle podporuje vitalitu i radost ze života.