Nedejme si přírodu

Vážení a milí zákazníci, od 15.12.2012 vstupuje v platnost další restriktivní nařízení EU, které nám zakazuje psát u všech bylin a přírodních přípravků k čemu jsou určeny a přikazuje veškeré tyto texty odstranit ze stránek. Více info ZDE


NOVINKY

arr325.1. - SNÍŽENÍ CENY - QUINOA BÍLÁPRODUKTY QUINUA, QUINOA   Quinua (quinoa) je prastará bylina peruánských And, která se pěstovala...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

NAŠE CENA: 110 Kč
NAŠE CENA: 90 Kč
NAŠE CENA: 930 Kč

KONTAKTY

Solia, s r.o. (Čajový dům)
Rybná 716/24
11000 Praha 1 - Staré Město
tel: +420 777 866622
napište nám
Korespondenční adresa: Česká 248, 46841 Tanvald
Provozovna a výd. místo: Česká 248, 468 41 Tanvald

ZBOŽÍ V AKCI

NAŠE CENA: 115 Kč
NAŠE CENA: 140 Kč
NAŠE CENA: 450 Kč

KVALITA a CENA

Nenechte se  zlákat tvrzením, že vysoká kvalita musí být vždy za vysokou cenu. Nepřeplácejte když nemusíte!!!


!!! Na trhu České republiky se objevují i zbytečně předražené produkty z peruánských bylin!!! Apelujeme tedy na konzumenty, aby zvažovali nákup těchto produktů. Nesmíme dopustit, aby se z tohoto pokladu země Inků, pokladu přírody, stal nástroj výdělku a "byznysu"!

NAŠE RADY: Prodejce lehce najdete na internetu a následně si každý udělá svůj vlastní názor. Seznamte se také se situací na trhu, kde lze zjistit reálnou cenovou hladinu. Zbytečně předražené produkty (byliny, extrakty - kapsle) poškozují pověst tohoto pokladu přírody. Tento poklad ze země Inků by se neměl používat jako nástroj "byznysu", ale musí se maximálně přiblížit k lidem, k pacientům, ke konzumentům.

My, jako přímí dovozci a výrobci, na základě pečlivého výběru té nejkvalitnější suroviny, znalostí cen nákupních od dodavatelů a nákladů souvisejících (dopravné, laboratorní vyšetření...atd) jsme zvolili cenovou politiku, která je všem nákladům naprosto úměrná.

Nepotřebujeme a zásadně odmítáme vydělávat na lidech, kteří tyto bylinky potřebují. Jsme tu pro Vás, jsme tu, abychom uspokojili potřeby všech lidí, jsme tu, abychom pomohli.

Kvalita bylin je pro nás prvořadá. Dovážíme několikrát ročně vždy čerstvý sběr. Bylinky jsou pečlivě vybrané. Za kvalitou bylin si stojíme. Svědčí o tom naše cesty do jižní a latinské Ameriky, studium přírody, studium prostředí, kde byliny rostou, jejich zpracování a mnoho jednání a setkání s dodavateli. Porovnejte si ceny, které jsou dostupné na internetu, zeptejte se dodavatelů, popř. požádejte o vzorky bylin.

Někteří prodejci uvádějí na svých stránkách jakési chaotické srovnání bylin - jak bylinka vypadá, jak je drcená a jakou barvu má vývar. U tohoto srovnání ale není záruka poctivosti provedení takovéhoto srovnání, proto jej můžeme s klidným svědomím zpochybnit. Samozřejmostí je, že ten, kdo srovnání provádí neuvede konkurenční produkt jako lepší. SROVNÁNÍ PROVEDOU ZÁKAZNÍCI a pouze těm náleží hodnotit kvalitu, poctivost a servis... Nezáleží také na míře drcení byliny, nezáleží na barvě vývaru ( barva je závislá na množství použité drogy....). Záleží zcela na poctivosti dodavatele a nás, dovozců, výrobců a distributorů...

Produkty z bájné země Inků, z čistých deštných pralesů peruánských And, z neporušené přírody, se stávají stále časteji skloňovanými výrazy u vědců a jsou předmětem různých výzkumů na celém světě. Výzkumy a závěry z nich dokazují a potvrzují celému světu nadlidskou moc bylin, která po tisíce let přetrvala a dodnes pomáhá uzdravovat miliony lidí. Rozhodli jsme se je dovážet i pro vás, pro běžný den, pomoc při léčbě i jen pro zpestření vašeho života. Určitě si vyberete bylinku i pro Vás, na Váš stůl, pro Vaše zdraví.

........Pouze upozorňujeme na některé nepoctivé praktiky (předražování...), které se dějí na trhu České republiky.