Nedejme si přírodu

Vážení a milí zákazníci, od 15.12.2012 vstupuje v platnost další restriktivní nařízení EU, které nám zakazuje psát u všech bylin a přírodních přípravků k čemu jsou určeny a přikazuje veškeré tyto texty odstranit ze stránek. Více info ZDEÚvod » E- S H O P - vstupte » Byliny balené » Vilcacora mletá (100g)


        

Vilcacora mletá (100g)

Uňa de Gato - sušená bylina

akce

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: VILML100PB
Parametr 1: Solia, s r.o.
NAŠE CENA: bez DPH: 78 Kč
NAŠE CENA: s DPH (15 %):
90 Kč

nádory, žaludek, střeva, oběhový systém, klouby, imunita, chřipka, únava, energie,...

O příznivých účinkách této byliny na lidský organizmus se dozvíte v HERBÁŘI ROSTLIN nebo na veřejně přístupných zdrojích na internetu.

Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 nelze u tohoto produktu uvádět žádná Radou neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Seznam Radou schválených tvrzení ve vztahu k bylinám není doposud hotov a zřejmě se toho jestě dlouho nedočkáme.

Doporučené dávkování a použití: 1 lžíci kůry zalít 1 l studené vody a nechat vařit. od bodu varu povařit 15-18minut a odcedit. pít 1-3 sklenky denně.

Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám, malým dětem. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Nedoporučuje se užívát před plánovanou transplantací nebo po transplantací ogránů a  těsně před a po chemoterapii a radioterapii. Muže snížovat krevní tlak a cukr.

Složení: sušená vnitřní kůra stromu Uncaria Tomentosa

Země původu: Peru

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.