Nedejme si přírodu

Vážení a milí zákazníci, od 15.12.2012 vstupuje v platnost další restriktivní nařízení EU, které nám zakazuje psát u všech bylin a přírodních přípravků k čemu jsou určeny a přikazuje veškeré tyto texty odstranit ze stránek. Více info ZDE


NOVINKY

arr325.1. - SNÍŽENÍ CENY - QUINOA BÍLÁPRODUKTY QUINUA, QUINOA   Quinua (quinoa) je prastará bylina peruánských And, která se pěstovala...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

NAŠE CENA: 61 Kč
NAŠE CENA: 110 Kč
NAŠE CENA: 253 Kč

KONTAKTY

Solia, s r.o. (Čajový dům)
Rybná 716/24
11000 Praha 1 - Staré Město
tel: +420 777 866622
napište nám
Korespondenční adresa: Česká 248, 46841 Tanvald
Provozovna a výd. místo: Česká 248, 468 41 Tanvald

ZBOŽÍ V AKCI

NAŠE CENA: 120 Kč
NAŠE CENA: 90 Kč
NAŠE CENA: 280 Kč

O NÁS

Firma Solia s r.o. vznikla v létě roku 2001. Jako mladá a progresivní firma jsme měli mnoho nápadů a možností, které se nám otevřely při návštěvách USA, Mexika, Kostariky, Venezuely, Uzbekistánu...atd. Tyto cesty nás utvrdily v tom, čemu se chceme ve skutečnosti  naplno věnovat - čajům, bylinám, koření, kávě, přírodním produktům, exotice). Měli jsme možnost vidět a navštívit plantáže s čajem, jeho zpracování, plantáže s kávou a tabákem, výrobu doutníků, sušeného ovoce, bylin. Navštívili jsme několikrát džungli, setkali jsme se s domorodými obyvateli, seznámili se s jejich životem a vším, co je s ním spjato.

My a naše firma se pojí se světlem, se sluncem , proto i její název je s nimi úzce spjat . Začali jsme se soustředit na španělsky mluvící země, kde Slunce se řekne – el Sol. Proto název SOLIA.

Roku 2007, kdy jsme začali naší firmu rozvíjet ve všech směrech., které souvisejí s čaji, bylinami. Chtěli jsme se odprostit "překupníctvi" a nabídnout lidém kvalitu za rozumné ceny. Zrealizovali jsme dovoz ingrediencí – ovoce, čajů, bylin, kosmetiky a dalších, přímo od výrobců, dodavatelů. V jednotlivých zemích máme své zástupce, kteří sledují proces objednávky od zvýběru bylin, sběru až po vyexpedování a předání zásilky k přepravě.

Veškeré produkty dovážíme a jsou propagovány pod naší ochrannou známkou LUCIVITA® (což znamená „cesta světla“, „světlo života“). Tuto ochrannou známku budujeme na základě vysoké kvality a servisu zákazníkům. Nejedná se pouze o to, abychom zboží prodali, ale také o to, abychom zájemcům a zákazníkům poradili, zodpověděli jejich dotazy, poskytli konzultace.

Neřídíme se heslem, že kvalita musí být automaticky drahá. Šetrně bilancujeme na hranici porovnávání skutečných nákladů a prodejní ceny. Snažíme se vyjít vstříc všem, kteří produkty nejen potřebují, ale také těm, kteří se chtějí něco dozvědět.

Roku 2007 jsme založili ČAJOVÝ DŮM® na základě zájmu a plánů z minulosti. V „Čajovém domě“ si můžete prohlédnout produkty, můžete si přečíst spoustu zajímavých informací, můžete si objednat. S hlavním, s čím se u nás setkáte, je vysoká kvalita, vynikající servis a spolehlivost. Svojí činnost, činnost pro Vás a Vaší spokojenost, neustále rozšiřujeme. Do budoucnosti máme mnoho plánů, které budeme postupně realizovat na základě našich možností a sil. Veškeré informace postupně doplňujeme na našich stránkách www.cajovydum.cz a www.peruanskebyliny.cz. Užíváme také „pracovní“ stránky na serveru Webgarden, ale ty slouží pouze ke shromažďování a třídění informací.

Na konci roku 2009 jsme založili CENTRUM PERUÁNSKÝCH BYLIN, které se bude věnovat Amazonii na vysoké, profesionální úrovni poskytovat servis a poradenství Vám, zákazníkům. www.peruanskebyliny.cz

Zveme Vás proto nejen na naše stránky, ale také k nám do čajovny v Jablonci nad Nisou. Chtěli bychom Vám tímto poděkovat za podporu, za přízeň a pomoc. Vítáme každého, kdo projeví zájem o informace, pomoc či produkty, vítáme na trhu i každou konkurenci. Z naší zkušenosti z poslední doby vyplývá, že až na jeden případ se s konkurencí výtečně spolupracuje. Stačí se domluvit, podat si ruku a začít….

Fakta na konec: Jsme zvyklí a řídíme se heslem, že „pokud prosperují jiní, prosperuji i já“.

Tým firmy SOLIA, spol. s r.o. z Jablonce nad Nisou